Skocz do zawartości

Ściąganie filmu ze strony www


aryann

Recommended Posts

Witam wszystkich
jestem raczej b.początkujący i proszę o wyrozumiałość

wszelkie gotowe aplikacje zawodzą - ponieważ sporo czasu spędzam w pociągu gdzie różnie jest z internetem podczas jazdy ,chciałem sobie pościągać materiały ze strefakursow.pl na dysk i kiedyś udawało mi się to za pomocą przeglądarki maxhton i wbudowanego snifera ale ta jego starsza wersja mx5.3.8.2000 która dawała radę teraz pokazuje normalnie wszystko do czasu gdy się zaloguję i chcę wejść w swoje zakupione szkolenia - następnie się zawiesza i nie pokazuje nic - nowa 7.1.7.8000 zaś normalnie pokazuje mi szkolenia i snifer wykrywa film np.: pod takim linkiem:
https://vod-premium.strefakursow.pl/kursy_online/583_Kurs_Programowanie_w_Python_dla_dzieci_i_mlodziezy/01/1_2.mp4?Expires=1717850232&Signature=gpC8JGqMBWi1jPAKkXdyasR3AtpOza9LV3WeXrPSft1BLXA99acDT3J7hlt7T6A2D5tdDwx6lKr-Z9fP8EhKQn7ZQSjCjyywe~PmMpVlI-f1isj-bwAKhLuMRrX1Tu3oQs7TTNGbAkXQVFgw4fksJdTXHIuxnSV52aARI~23~hjqQzIY6WblBDwPpA28qFTxFZd6BMrUJ140KgDJ-2PKzIQAKjD3Lg5AMAsPuf4ZWJFLKq7txBsQrXFohy8~jrivGQwO2HPA-Mox7HLN5fQHlSbxEO7OmtatKo2op4PqZwpkANuS6o-tmEqhlzrKFDzKVP5vPO2jSYLCor5hsqCuHg__&Key-Pair-Id=APKAI44KJGU4CAOE2YTQ

okno snifera we wcześniej ver.maxthona widziało :
https://vod-premium.strefakursow.pl/kursy_online/583_Kurs_Programowanie_w_Python_dla_dzieci_i_mlodziezy/01/1_2.mp4

i ściagało np jak w tym przypadku plik: 1_2.mp4 - aktualnie proponuje z w/w wykrytego linku plik nie mp4 ale: 1_2.htm

nawet jeśli ręcznie zmienimy rozszerzenie na mp4 wywala komunikat że nie można było pobrać..

jeśli skopiuje wykryty przez snifera w/w link do paska adresu otrzumuje komunikat:
"403 ERROR
The request could not be satisfied.
Request blocked. We can't connect to the server for this app or website at this time. There might be too much traffic or a configuration error. Try again later, or contact the app or website owner.
If you provide content to customers through CloudFront, you can find steps to troubleshoot and help prevent this error by reviewing the CloudFront documentation.
Generated by cloudfront (CloudFront)
Request ID: 28bGpvFxotHOr5qTctxkqW-Nplvla1yEW2ntoC7Ho5HT1f3Cj90vxQ=="

mam normalnie opłacone wiele szkoleń których ze wzgledów na brak czasu nie zdążyłem zapisać na dysk ,a się często przemieszczam i do tego bywam w miejscach gdzie są zaniki zasięgu i/lub zerwania transferu - nie mam w wielu miejscach jak tego studiować..

portal udostępnia apke na androida za pomocą której ponoć można zapisywać i odtwarzać gdzie się chce ale na moim tablecie ze starszym juz androidem to nie działa a na smartfonie jestem zbyt ślepy żeby to oglądać po za tym to nigdy to samo co na laptopie z duzym ekranem..

czy ktoś mi może pomóc to ogarnąc..? ktoś mi rzekł że odtworzony film na stronie powinien być gdzies na dysku - nie odnalazłem.. może jakies narzędzie ,sposób..?

za wszelkie podpowiedzi z gry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...