Skocz do zawartości

Pomóż nam stworzyć Forum Eksperckie i miej udział w zyskach


judoga23

Recommended Posts

Cześć!

Nazywam się Bartek, i chciałem zaprosić cię do współpracy przy tworzeniu forum a potem również portalu eksperckiego z rożnych dziedzin.

Piszę ponieważ mamy już domenę pokazsiewsieci.com.pl na 40 gigowym koncie hostingowym, lecz nie mamy jeszcze specjalistów do udzielania porad, pisania poradników, profesjonalistów ludzi rożnych zawodów za dwa miesiące zostanie aktywowany pokój konferencyjny na http://www.gvoconference.com/ aby uatrakcyjnić możliwość kontaktu ze specjalistami. Ale teraz najważniejsza sprawa najbardziej potrzebujemy grafików oraz programistów do przygotowania stylu graficznego oraz zakodowania go do jakiegoś skryptu forum na początek darmowego phpbb3. A gdy już portal zacznie przynosić zyski może skrypt zostanie zmieniony. A i oczywiście graficy i programiści mieli by za zadanie dbać o estetykę i funkcjonalność forum oczywiście po rejestracji działalności gospodarczej otrzymaliby umowy o pracę. A po jakimś czasie rozwoju forum zajęli by się przygotowaniem portali specjalistycznych.

Oczywiście specjaliści otrzymywali by również wynagrodzenie, poprzez zatrudnienie na umowę o pracę, lecz to dopiero po pierwszych zyskach lub gdy dostalibyśmy odpowiednio duże dofinansowanie to od razu, ale o tym będzie można rozmawiać dopiero po rejestracji firmy.

Wszyscy chętni którzy przejdą proces kwalifikacji będą brać czynny udział w rozwoju firmy, nie chciałbym zbytnio wychodzić w przyszłość więc dalsze plany na potem. Będziecie brać udział dosłownie w rozwoju firmy począwszy od wymyślenia nazwy poprzez znaki graficzne, możliwość wprowadzenia zmian w biznesplanie, układanie planu rozwoju oczywiście równa się to z udziałem w zyskach. A i najważniejsze to jest pewne że w bliższej niż dalszej przyszłości specjaliści oraz twórcy( to jest graficy , programiści, administratorzy, moderatorzy)będą mogli liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, ponieważ mamy zaprzyjaźnioną firmę szkoleniową.

Oprócz forum eksperckiego oraz portalu w planach jest prowadzenie serwisu sprzętu komputerowego oraz tworzenie stron internetowych i będzie możliwość otworzenia filii w waszych miejscach zamieszkania, ale to po rozreklamowaniu portalu i pierwszych zyskach.

Także proszę o info od osób chętnych wzięcia udziału w owym przedsięwzięciu. Możecie od razu przesyłać jakieś portfolio oraz CV.

piszcie na bszczepankiewicz@interia.pl

Z uszanowaniem w imieniu pomysłodawców

Bartek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...