Skocz do zawartości

Zmiana ustawienia bloku ze wspólnymi klasami

Ciekawy

Recommended Posts

Korzystam z CMSa JCore, wszystko gra tylko mam problem z modułem w jednym bloku, konkretnie skrót do zapisu do newslettera, próbowałem zmieniać wartości klas itd. jednak klasy te są używane także przez inne moduły co w efekcie daje rozchodzenie się innych rzeczy

i tutaj mam pytanie czy będę musiał specjalnie analizować plik modułu newslettera u przypisywać inne klasy czy jest jakiś łatwiejszy sposób?

strona:

http://nikodemsky.home.pl/portal08/

Korzystam z CMSa JCore, wszystko gra tylko mam problem z modułem w jednym bloku, konkretnie skrót do zapisu do newslettera, próbowałem zmieniać wartości klas itd. jednak klasy te są używane także przez inne moduły co w efekcie daje rozchodzenie się innych rzeczy

i tutaj mam pytanie czy będę musiał specjalnie analizować plik modułu newslettera u przypisywać inne klasy czy jest jakiś łatwiejszy sposób?

strona:

http://nikodemsky.home.pl/portal08/

html modułów zazwyczaj ograniczony jest elementem o jakimś id (lub klasie). To id możesz wykorzystać do modyfikowania styli tylko w konkretnym module. W Twoim przypadku (Jeśłi dobrze zrozumiałem bo nie mogę na stronie znaleźć skrótu do zapisu do newslettera ale widzę, że sam moduł trochę się rozjeżdża) moduł ma id="newslettersubscribeform" (możesz to sprawdzić np. za pomocą pluginu Firebug). Mając to id możesz zamiast modyfikować

.form-entry-content{ ... }

dodać nowy styl

#newslettersubscribeform .form-entry-content{ ...; color:red }

, który nadpisze podstawowe własności klasy "form-entry-content" ale tylko wewnątrz elementu o id="newslettersubscribeform"