Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bzyko

Hosting pod stronę internetową

Recommended Posts

Cześć, powiedz coś więcej o stronie.

Ta strona to forum, blog, portal, wizytówka firmy czy jeszcze coś innego.

Interesuje Cię serwer współdzielony czy dedykowany. W Polsce czy poza granicami kraju.

To na dobry początek:)

Szczegółowo że nie ma co, zamieszam w fusach i wywróżę. Jak widzę coś takiego to zakładam, że chodzi o jak najtańszy serwer, bo człowiek nie ma pojęcia o co chodzi. Najtaniej masz za 37zł w uti.pl. Kiedyś widziałem za 25zł, ale tam było ledwie 2GB miejsca na dysku, co porównać można z darmowymi. Taniej jak w uti się nie da.

Ja polecam linuxpl.com 50zł rok. Miła obsluga, dostępna 24/7 :) jak byś tam kupił serwer to prosze o w klikanie w polecony: xxxmario

Ja mam w ovh.pl, ale możesz poszukać również na tej liście innych alternatyw. Korzystałem również z usług kei i 1and1 i nie miałem z nimi problemów.

2hi.pl? Próbowałem wykupić tam konto. W tym momencie od ponad 30h (a czas założenia w info po zamówieniu usługi na www to max 6h) nie mogę doczekać się meila z danymi do konta :)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Blog 4moto.waw.pl, a jeżeli chcesz więcej poczytać to gites.waw.pl. Zapraszam ;)

Jesli chemy mieć dobry hosting domen w niezlej cenie, myslę, że dobrą propozycja będzie oferta czeskiej firmy http://www.quicksnake.pl/ . Opłacamy roczny abonament hostingowy do czterdziestu zlotych i mozna juz sie cieszyc usluga. Ponadto w pakiecie, mozemy zamowic sobie zrobienie strony za darmo, co jest chyba dosc nietypowa propozycja. Polecam też ich profil na FB o tej samej nazwie co firma, zawsze tam mozna poczytać trochę ciekawostek ze świata internetu.

1and1 nie ma raczej najlepszych opinii. Kiedy ja szukalam hostingu to najpierw patrzyłem na parametry, a później na cenę. Na samym początku były jednak opinie. Tak skończyłem z Hekko, mam tam konto od lat i wiele serwisów. Póki co nie ma żadnych problemów - hosting jest ok, pomoc szyba i konkretna. Odradzam hostingi z kiepskimi opiniami. Same problemy.

Ja za to proponuję skorzystać z usług nazwa.pl Jeżeli chodzi o porównanie jakości do ceny, to lepszego serwisu chyba nie znajdziecie. Sam korzystam, więc wiem co piszę. Oferują wszystko co potrzeba, mają szybkie serwery, a przecież o to chodzi. Zdecydowanie polecam zapoznać się z ich ofertą.

logo.png

Zachęcam do skorzystania z usług NetDC.pl

- bezpłatny 14 dniowy okres testowy

- natychmiastowa aktywacja konta (serwer gotowy w mniej niż 5min od momentu złożenia zamówienia)

- przy płatności rocznej 50% rabat oraz bezpłatna domena ".pl"

- bezpłatny certyfikat SSL

- najwyższa wydajność i pełna niezawodność usług

- pełna codzienna kopia bezpieczeństwa

W celu skorzystania z okresu testowego należy złożyć zamówienie na wybrany pakiet www i pominąć proces płatności.

Usługa zostanie automatycznie aktywowana na okres 14 dni.

Jesteśmy elastyczni- w każdym momencie istnieje możliwość zmiany pakietu hostingowego na wyższy, przejścia na dowolną inną usługę dostępną w NetDC.pl lub indywidualnego doboru parametrów usługi.

Gorąco zapraszamy,

NetDC.pl

Jeśli szukasz naprawdę dobrego hostingu to szczerze polecam kei.pl jak dla mnie jeden z najlepszych.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować