Skocz do zawartości

Reklama na mojej stronie


Collins

Recommended Posts

Siema.

Wie ktoś może czy istnieje jakiś serwis w którym mogę dać ogłoszenie o to, że zamieszczę banner/reklamę na swojej witrynie? Nie chce adSense bo wczoraj złapałem bana, bo jestem niby jak to oni napisali zagrożeniem dla ich klientów xD

Odsłony i Unikatowi Użytkownicy wyglądają mniej więcej tak. Dodam, że strona zaistniała w sieci wczoraj o 19:30.

Użytkownicy

staty.PNG

Odsłony

odslony.PNG

A i jeszcze, ile mogę wymagać za wystawienie reklamy?

Może mi ktoś doradzić jak mogę zarabiać na tylu unikalnych wizytach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile reklama jest warta zależy przede wszytkim od tematyki strony. Jeżeli zaistniała wczoraj istotne także jest źródło takiego ruchu. Jest sporo firm podobnych do adsense (jak np. adkontekst) gdzie możesz wstawić kod, a reklamy zaczną się same wyświetlać.

Nie chce adSense bo wczoraj złapałem bana, bo jestem niby jak to oni napisali zagrożeniem dla ich klientów xD

Może mi ktoś doradzić jak mogę zarabiać na tylu unikalnych wizytach?

Jeżeli Twoja strona zawiera nielegalne treści to w żadnej firmie przyszłości Ci nie wróżę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jak nie chcą Ciebie za bardzo to dopisz się do jakiegoś pp. Proponuję Tobie firmę hostingową uti.pl bo po pierwsze dobrze schodzi i sporo zgarniesz z poleconych, po drugie, nikt Ciebie za taki baner nie zbanuje ;) Tu masz szczegóły http://www.uti.pl/program-partnerski/wstep/ A klientów na miejsce reklamowe możesz sobie poszukiwać na oferia.pl ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...