Skocz do zawartości

[Współpraca] Zostanę Managerem w serwisu internetowego.

manager

Recommended Posts

Witam !

Nazywam się Bartek. Z chęcią zostanę Managerem w jakimś serwisie internetowym. Głownie chodzi mi o współpracę z serwisami zarobkowymi. Tematyka nie ma znaczenia, chociaż przez wiele lat związany byłem zawodowo z piłką nożną i tą dziedzinę sportu znam doskonale, jednakże jak już wcześniej napisałem tematyka serwisu jest mi obojętna, jedyny warunek to taki, aby był to serwis zarobkowy.

Uważam się za osobę otwartą, potrafiącą współpracować w grupie. Mam mentalność człowieka, który dąży do wykonania celu. Z łatwością nawiązuję kontakty. Z swojej strony nie wykładam żadnych nakładów finansowych, bynajmniej na początku fazy współpracy. Z swojej strony mogę zaoferować/zająć się:

1. Koordynacją serwisu, zarządzaniem serwisem, współzarządzaniem również.

2. Posiadam liczną grupę kontaktów, jeżeli chodzi o grafików, pozycjonerów, programistów, którzy chętnie podejmą się wyzwań nie tylko za wynagrodzenie pieniężne.

3. Jestem kreatywną osobą, która potrafi zadbać i "upiększyć" serwis internetowy.

W zamian oczekuję wynagrodzenia pieniężnego bądź udziałów w owym przedsięwzięciu.

Zainteresowane osoby współpracą proszę o kontakt wyłącznie e-mail:

b.rykowski@domainsquare.pl

Pozdrawiam