Skocz do zawartości

[Szukam] Sponsora/inwestora pod serwis - tematyka gry.


manager

Recommended Posts

Dzień Dobry,

Chciałbym w kilku zdaniach przedstawić mój pomysł na serwis, który będzie opierał się o grach komputerowych. Na początku może krótko streszczę opis tego przedsięwzięcia.

W polskim Internecie brakuje miejsca, z którego miłośnicy gier wideo mogliby dowiedzieć się, co istotnego wydarzyło się w świecie wirtualnej rozrywki danego dnia. Jeśli chcą zapoznać się z bieżącymi aktualnościami, muszą przeglądać kika serwisów tematycznych, ponieważ jedna redakcja nie jest w stanie opisać wszystkiego, ze względu na ogrom tej branży. Warto więc stworzyć portal internetowy, który nie tylko zawierał będzie wszystkie ważne informacje o grach pochodzące z różnych źródeł, ale także da im wpływ na kreowanie go wedle własnego uznania. Byłoby to coś na wzór Internetowego Centrum Informacyjnego traktujące o danej tematyce. GRAciarnia.net bo tak chce nazwać mój projekt, czyli przedsięwzięcie wykorzystujące najnowocześniejsze trendy internetowe, w tym WEB 2.0, docelowo stać ma się miejscem tworzonym przez czytelników, którzy sami decydują, które informacje wydają im się interesujące, a którymi nie warto zaprzątać sobie głowy.

Chociaż w Polsce nikt nie odważył się jeszcze wystartować z inicjatywą tego typu, to na świecie podobne projekty już od lat są realizowane i zdobywają coraz to większą popularność, a co za tym idzie, generują realny zysk.

Naszym celem jest wypromowanie marki GRAciarnia.net jako głównego medium poświęconym zjawisku gamingu, określającym panujące trendy informacyjne, by w późniejszym etapie nie pozostawać wyłącznie przy tematyce gier wideo, lecz otworzyć się na film, muzykę czy stworzyć portal stricte polityczno-społeczny. Z odpowiednim zapleczem finansowym nie tylko możemy stać się liczącym graczem w polskim Internecie, lecz także liderem w branży, czego dowodem może być przykład norweskiego N4G.com, wykorzystującego podobną technologię, który już od lat kreuje opinię graczy na całym świecie. Rynek portali o grach wideo rozrasta się z miesiąca na miesiąc, co jest zresztą zjawiskiem łatwo zauważalnym, dlaczego zatem nie wykorzystać potencjału drzemiącego w tym segmencie?

Aby wykonać owy projekt potrzebuje, programistów, grafików, pozycjonerów. Dlatego zdecydowałem się szukać odpowiednich osób, firm które zainteresowałyby się tym serwisem.

Mam również przygotowany i opisane charakterystykę produktu, Rynek i konkurencję, Analizę SWOT, Marketing i Reklamę, Plany i harmonogram realizacji. Wszystkie te informacje jestem w stanie przekazać po kontakcie ze mną.

Zainteresowane osoby prosiłbym o kontakt wyłącznie i tylko e-mail:

b.rykowski@domainsquare.pl

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...