Skocz do zawartości

Webdeveloper (praca zdalna)

interkadra

Recommended Posts

Lokalizacja

NIEMCY/POLSKA

Miejsce pracy

Klient InterKadra

Obowiązki

Praca zdalna dla niemieckiego klienta.

Wymagania

wykształcenie wyższe informatyczne

doświadczenie w programowaniu PHP (OOP, Symphony, Cake PHP)

praktyczna znajomość aplikacji bazodanowych

wdrażanie przygotowanych szablonów CSS

znajomość technologii JS/AJAX (mile widziana znajomość biblioteki jQuery)

znajomość Eclipse i GIT

znajomość Zend Framework

znajomość metodologii Agile (Scrum, XP)

znajomość testowania jednostkowego phpUnit

znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym oraz języka hiszpańskiego w stopniu średniozaawansowanym

chęć poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego

gotowość podjęcia dłuższej współpracy

samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność pracy zespołowej

Wybranym kandydatom oferujemy

interesującą i pełną wyzwań pracę zdalną na terenie Polski przy ciekawych projektach w międzynarodowym zespole

atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w Euro- 2 300 Euro brutto

możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

dużą elastyczność w działaniu

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: europe@interkadra.pl

Kontakt

InterKadra

+48 12 290 44 14, +48 12 290 44 11

europe@interkadra.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny stanowiska.

Numer referencyjny: W/D/11/2011

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Link do komentarza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
  • Utwórz nowe...