Skocz do zawartości
Gość Lvcas

Odchudzanie, zdrowy tryb życia

Recommended Posts

Gość Lvcas

Cześć

Co sądzicie o odchudzaniu i zdrowym trybie życia? Czy uprawiacie sport, itd. ?

Pozdrawiam

Trwałe i [link usunięty] w sklepie online.

Kolejny temat z kolejną stroną linkowaną...

Ps. zdrowy tryb życia na pewno jest, jak mówi nazwa, zdrowy. Najgorszy tryb życia to mimo wszystko przy komputerze...

• Upvote 1

no niestety taka prawda, że ludzie teraz rzadko dbają o siebie choć promuje się zdrowy tryb życia. niestety - zdrowa i ekologiczna żywność do najtańszych nie należy przez co jest tak, jak jest :P

najlepszy sposób na odchudzenie to niestety....ale siłownia. Dieta dietą, jednak jak nie ma ruchu to ciężko samą dietą coś zdziałać. Bieżnia bieżnia i bieżnia i się chudnie ;] W 3 miesiące co 2 dzieńna siłowni spadło mi z 93kg na 87....moze nie duzo, ale jednak widać w brzuszku ze jest sporo mniej.

Trąbi się o tym w reklamach (diety cud), w filmach są zazwyczaj szczupłe osoby. Ruch i zdrowe odżywianie jest teraz modny, przynajmniej u nas, bo w takich stanach maja poważny problem z nadwaga w społeczeństwie.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zdrowe sałatki i ruch z lotniska na parking okęcie, przy Krakowskiej.

jak ktoś chce się odchudzać to musi to robić dla siebie. Tylko wtedy znajdzie motywacje i będzie chciał coś zdziałąć. Robienie czegoś na siłę mija się z celem.

Wystarczy mniej jeść, trochę ruchu przed snem i już zaczynamy chudnąć! nie trzeba chodzić na siłownię, wystarczy 5 minut ćwiczeń codziennie przed snem i nasz organizm już jest pobudzony do spalania tkanki tłuszczowej.

No właśnie, a co sądzicie o kwestii, jak przyspieszyć odchudzanie? Tylko niestety z brzuchem mam największe kłopoty... wszędzie jest OK... co możecie polecić?

Odchudzanie to ciężka sprawa, sama się z tym borykam, ale najważniejszy jest zapał i chęć walki o siebie.

moim zdaniem najlepszy sposób na odchudzanie to...brak odchudzania.Jeśli cały czas staramy się na siłę odchudzać,to tracimy zdrowy rozsądek i nigdy nam się nie uda,albo nie utrzymamy tej naszej wagi.Jedzmy zwyczajnie mniej ,zdrowiej,więcej spacerów,nie koniecznie należy męczyc się na siłowni,zwykły spacerek,od czasu do czasu rower i będzie ok.

A co można sądzić o odchudzaniu i zdrowym trybie życia? Pewnie, że jest ok! Jeżeli chodzi o odchudzanie, to trzeba odchudzać się z umiarem:)

Ja staram się jeździć na basen, ale niekoniecznie, żeby się odchudzić, tylko żeby kręgosłup tak nie bolał:)

Dzisiaj widziałam w TV wywiad z Ewą Chodakowską:) Jak ktoś chce się odchudzać powinien kupić jej nagrania, albo wybrać się na zajęcia z nią:)

Moim zdaniem bez sensu jest chwilowe odchudzanie się, które ma doprowadzić do utraty wagi, a następnie powrót do starych nawyków żywieniowych. Najrozsądniejszym i najzdrowszym wyjściem jest trwale zmienić swoje przyzwyczajenia kulinarne, zwracać uwagę na to, co się je, w jakich ilościach i kiedy, no i oczywiście trzeba na stałe wprowadzić ruch w swoje życie. Ja np. regularnie męczę mój orbitrek, ale tak naprawdę wystarczą codzienne spacery, to dużo zmienia, zwłaszcza w przypadku osób, które mają siedzący tryb pracy ;-)

Zgadzam się z piranią, ale takie trzymanie własnego apetytu w ryzach przez dłuższy czas może być naprawdę trudne. Czasami, kiedy mam ochotę na coś słodkiego, to po prostu nie mogę się powstrzymać ;)

mojito pocieszę Cię - dobre nawyki żywieniowe nie polegają na tym, że odmawiasz sobie wszystkiego, na co masz ochotę, bo to niezdrowe lub tuczące! :) Jeśli masz ochotę na czekoladę, to lepiej zjeść rządek teraz, niż za tydzień rzucić się na całą tabliczkę od razu :)

Ostatnio oglądałem program, w który mówili, że wszystkie diety, są bez sensu. Trzeba po prostu zdrowo się odżywiać.

Z tego co się orientuję chodzi o to by Mniej Żreć. Oby tylko nie pojawił się efekt jojo;) Ja uważam podobnie jak znany prezenter telewizyjny, że najważniejsze jest racjonalne żywienie pięć posiłków dziennie - uśmiech, moc, fitness, sport:D

Haha, zawsze mi mama to powtarzała :P Później przeszłam na dietę Plaż Południowych. Dałam radę, było ok, ale chyba od tego trochę mi zdrowie podupadło ;/ Ale wiem, że na "oponki" dobre jest hula-hop (ja nie miałam, więc po prostu sobie kręciłam bioderkami :P)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się