Skocz do zawartości

Sugestie i pomysły...

genmic

Recommended Posts

Przeglądając forum zabrakło mi tematu gdzie użytkownicy mogli by podawać swoje strony nad którymi pracują do oceny/poprawy przez innych użytkowników.

Opinia osób trzecich jest bardzo przydatna przy tworzeniu jakiejkolwiek strony, więc sądzę, że taki dział przydałby się na tym forum.

Witam i pozdrawiam :)

No i nie znalazłem żadnego regulaminu forum - sądzę że jeżeli takowy jest warto by go przykleić.

• 2 weeks later...

proponowałbym piaskownice wyrzucić na sam UP. początkujący lub "napaleni i potrzebujący" pomocy nie zauważą piaskownicy na samym dole i walną temat w pierwszych trzech działach - a po co dodawać roboty załodze z przenoszeniem?

proponuje również wyłączyć Nofollow w postach. Na forach webmasterskich panuje przekonanie, że podpisy są podziękowaniem forum wobec aktywnych userów dlatego wszystkie fora webowe, które znam mają nofollow wyłączony by linki miały oddziaływanie.

kompletnie nie :) SB odciąga ludzi od pisania na forum, co powoduje zmniejszenie liczby postów.

Na starcie to sztylet w forum :) oczysiwście, przy rozbudowanej społeczności jest nieco inaczej :)

reg to wieloletni i udoskonalany produkt :D pomyślałem, że udziele czasowej licencji forum na jego użytkowanie :) do czasu kiedy nie dorobi się własnego :)

proponowałbym piaskownice wyrzucić na sam UP. początkujący lub "napaleni i potrzebujący" pomocy nie zauważą piaskownicy na samym dole i walną temat w pierwszych trzech działach - a po co dodawać roboty załodze z przenoszeniem?

zrobione.

proponuje również wyłączyć Nofollow w postach. Na forach webmasterskich panuje przekonanie, że podpisy są podziękowaniem forum wobec aktywnych userów dlatego wszystkie fora webowe, które znam mają nofollow wyłączony by linki miały oddziaływanie.

już wyłączone :) .

• 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

może dział, w którym mogliby ogłaszać się freelancerzy? I w którym zleceniodawcy mogliby szukać wykonawców.

Edit: jest już taki dział, nazywa się giełda - nie zwróciłem uwagi na niego, możliwe, że nie tylko ja, co może świadczyć, że warto zastanowić się nad zmianą nazwy :)zwykłem Szukam/mam pracę jest nawet spoko. Chyba że zależy adminom nie tylko na handlu usługami.