Skocz do zawartości

Poszukuję redaktorów i newsmanów - popularny portal

michalkortas

Recommended Posts

Witam wszystkich. Jestem założycielem portalu webmastera WEBroad.pl. Witryna na przestrzeni ostatnich miesięcy zrobiła się bardzo popularna, za sprawą WYKOP'u, jak i kursów wideo na temat WordPressa i Joomla!. Dodatkowo postanowiłem ruszyć z drugim portalem ITroad.pl, jednak samemu nie dam rady.

Na szczęście partnerem technologicznym portalu został dhosting.pl, więc o stabilność witryny nie muszę się już martwić.

Przechodząc jednak do rzeczy, potrzebuję redaktorów, którzy zechcą razem ze mną dzielić się swoją wiedzą. Mogę zaoferować pisanie w dwóch portalach:

webroad.png

WEBroad.pl - portal webmastera - jest już rozwiniętym i popularnym portalem, który posiada około 6000 czytań artykułów dziennie. Tutaj poruszam tematy takie jak: CSS3, HTML5, PHP, MySQL, jQuery, WordPress i Joomla! Page Rank serwisu ma wartość 4, więc do świetna promocja dla Twojego nazwiska.

itroad-logo.png

ITroad.pl - technologie - ruszył całkiem niedawno, dlatego posiada małą ilość treści. Myślę jednak, że uzyskany PR=2 pozwoli mi go rozwinąć dalej. Na tej witrynie zamieszczam newsy z dziedzin: internet, software, hardware i innych. Krótka notka + obrazek. Jeśli treść będzie pojawiała się regularnie, wkrótce miejsce to będzie tętnić życiem.

Każdy, przyjęty redaktor otrzyma adres e-mail w domenie webroad.pl/itroad.pl, a dla stałych pomocników przygotuję koszulki i inne gadżety z logo portalu.

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany, więcej szczegółowe informacje podałem na http://webroad.pl/rekrutacja.

Kontakt w sprawie rekrutacji: mail > kontakt@webroad.pl lub Prywatna wiadomość na webforum.pl.