Skocz do zawartości

Najlepsza firma pozycjonerska

Recommended Posts

Wiem, że wiele osób będzie tuatj podawał nazwy firm które są już bardzo znane, ale chętnie zapoznam się z tymi typami jakie według was są najlepsze... Jak podajecie daną firmę, to proszę o argumenty...

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Jak dla mnie najlepszą firmą pozycjonującą jest firma BusinessWeb.pl - http://www.businessweb.pl/

Korzystałem z ich usług, polecam bo jestem naprawdę zadowolony z ich uslug. Dzięki temu mam o wiele większy ruch na stronie niż przed zleceniem a dodatkowo dowiedziałem się od nich wielu interesujących rzeczy związanych z pozycjonowaniem. Naprawdę polecam!

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Też na początku działalności zastanawiałem się jak wybrać firmę i polecił mi kiedyś znajomy, tak to się zaczęło :) Pracuje dla mnie inspect SEO. Dodają do katalogów, dodają precle oraz tworzą zaplecze. Mogę monitorować pozycję, a na koniec dostaję pełny raport prac. Bez umów, tylko wybór pakietu i ustalenie kosztów. Mogę śmiało polecić ;)

• 1 month later...
  • 1 month later...

A ciekawe jak firmy pozycjonujące pozycjonują się wzajemnie na słowa kluczowe typu wspomniane "pozycjonowanie stron www". Jeśli ktoś nie umie wypozycjonować swojej strony to strony klienta też nie wypozycjonuje? ;)

Nie mówię, że akurat tutaj BusinessWeb.pl jest zły, bo wydaje się firmą wporządku. Ale to taka moja uwaga jak to firmy czynią ;)

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ja mam dobre doświadczenia z firmą Internetica, dla osób mających wątpliwości, proponuję zapoznać się z ich referencjami (znajdziecie na stronie) - pracowali dla większych jak i mniejszych przedsiębiorców. Osobiście należę do tych, których opinia na temat jakości usług tej firmy pozycjonującej jest pozytywna.