Skocz do zawartości

[Współpraca] Szukam pozycjonera do współpracy !


projectgroup

Recommended Posts

Witam !

Tak jak napisałem w temacie szukam pozycjonera do współpracy. Oczywiście zależy mi na wy pozycjonowaniu mojego serwisu internetowego. Wszelkie szczegóły co do fraz przedstawię po kontakcie ze mną jak i dokładną specyfikę serwisu.

Zdaję sobie sprawę że wiele takich osób działa odpłatnie w tej dziedzinie, dlatego ja zaznaczam, że nie jestem w stanie zaoferować wynagrodzenia pieniężnego takiej osobie ! .

Za podjęcie się współpracy jestem w stanie zaoferować reklamę na całej powierzchni serwisu. Jestem w stanie również polecać daną osobę/ firmę co jakiś czas poprzez mój serwis. Jeżeli dana osobna ma inne propozycję serdecznie zapraszam do kontaktu na pewną dojdziemy do porozumienia.

Szukam osób początkujących, albo doświadczonych. Najważniejszą dla mnie kwestią jest to iż szukam osoby która podejmie współpracę z moją osobą nie oczekując wynagrodzenia pieniężnego a przystając na inną propozycję rozliczenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu ofertą serdecznie zapraszam do kontaktu tylko i wyłącznie email: projectgroup@o2.pl

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...