Skocz do zawartości
Gość Lvcas

domeny z polskimi znakami

Recommended Posts

Myślę, że nie. To jest tzw. bajer dla osób wymagających niepotrzebnie... Moim zdaniem nie ma sensu się tym interesować, ale jak bardzo chcesz - droga wolna ;)

Domeny IDN czyli ze znakami narodowymi warto rejestrować jako uzupełnienie posiadanego adresu. Przykładowo, jeśli ktoś posiada serwis pod adresem auto-czesci.pl, to warto zarejestrować auto-części.pl. Taka rejestracja nie kosztuje wiele, bo domeny IDN są tańsze niż np. domeny .PL, a może uchronić stronę przed cybersquattingiem.

A jaki rejestrator oferuje takie domeny?

Domeny z polskimi znakami są w ofercie większości dużych rejestratorów. Polskie znaki są też dostępne w adresach z końcówką .eu.

jakoś nie jestem zwolennikiem domen z polskimi znakami. Moim zdaniem tylko naprawdę wartościowe frazy warto rejestrować, choć dzisiaj już praktycznie takich nie ma.

Raz taka domenę rejestrowałem dla Klienta, jak zobaczył adres strony w przeglądarce (trochę dawne czasy), to szybko zamawiał rejestracje domeny bez polskich znaków.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Kliknij dentysta, a jeżeli chcesz coś innego, to polecam białystok pozycjonowanie. Zapraszam ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się