Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wladza

Darmowy najlepiej działający hosting - gdzie?

Recommended Posts

Gość wladza

Witam

Szukam dobrego, bardzo dobrze działającego hostingu - co możecie polecić?

Pakiet hostingowy dla mojej strony, gdzie sprzedaję meble do sypialni;)

Pozdrawiam!

Witaj,

Twoja strona powinna spokojnie u nas uciągnąć. :) Oferujemy darmowy pakiet o parametrach podanych TUTAJ. Możemy też wyłączyć dla Ciebie reklamę na dole, jeżeli będzie przeszkadzać przy otwieraniu strony - np. spowoduje przedłużenie się ładowania sklepu lub zmianę w działaniu skryptów. Parametry też można odrobinę zwiekszyć jak będą potrzebne. Bez opłat. :)

Pozdrawiam.

Gość orka

A nie lepiej zainwestować 4 zł miesięcznie na pewny hosting w hekko? Moja strona: http://www.vicaro.pl już tam działała jakiś czas temu i nie było żadnych awarii! Naprawdę warto to rozważyć ;)

Firma i darmowy hosting? Może to i oszczędne rozwiązanie, ale 40 zł rocznie to na usłudze hostingowej, to w rozliczeniu może być więcej strat niż zysku :)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Kliknij elektroskuter. Polecam przepisy kulinarne - palce lizać.

ja proponuję serwer z firmy http://www.quicksnake.pl/ . Z decydowałam się przed nowym rokiem i nie zaluję ;) placę 40 zl za roczny hosting i niczym sie nie przejmuje. odrazu moglam tez zarejstrowac domene czy zamowic strone za darmo. jak dla mnie bomba ;D

Pakiet hostingowy dla mojej strony, gdzie sprzedaję meble do sypialni ;)

To zależy jaki masz ruch. Jak stosunkowo niewielki, to weź sobie któryś z pakietów Group5. Stosunek cena/parametry mają niezły. Z tego co widzę, to teraz najbardziej się opłaca brać od razu na rok. Jak masz większy ruch na stronie, to sprawdź sobie ich hosting dedykowany. Właśnie testuję takie konto i na razie nie mam zastrzeżeń.

Ja osobiście również na hekko nie miałem nawet jednego poważniejszego problemu. Raz przyblokowali mi konto, ale sam namieszałem. Po kontakcie odblokowali i to bez problemu.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Kliknij transport, a jeżeli coś innego to może import? Zapraszam ;)

Na darmowym hostingu daleko nie zajedziesz - więcej problemów niż korzyści. Reklamy, zero wsparcia, ciągłe pady.

To nie jest dla kogoś kto chce normalnie prowadzić serwisy...

Hekko.pl W ciągu 2 lat ani razu nie było awarii :)/>

Chyba nawet dłużej - mam konto u nich może i ponad 5 lat i przez ten okres czasu nie było żadnych problemów.

Może jakieś przestoi na wybranych serwisach, ale na pewno nie pamiętam takiej sytuacji, żeby strony wisiały.

Może inaczej - nie ma stabilniejszego hostingu, z lepszym supportem w tak dobrej cenie.

Bo słowo najlepszy nie oznacza kompletnie nic ;-)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować