Skocz do zawartości

Dynamiczne dopasowanie wysokosci strony w zależnosci od ilosci Tekstu

Gonathel

Recommended Posts

Witam

Musze przygotować projekt strony internetowej.

Pobrałem z pewnej strony prosty szablon strony HTML z CSS. Jeśli chodzi o HTML + CSS to wmiare sie w tym orientuje caly szablon przejżalem i jest dlamnie zrozumialy lecze nieumiem poradzic sobie z jedną sprawą :(

Strona posiada menu po lewej stronie (w ktore wstawilem orientacyjna ilosc wpisow jaka bede potrzebowal) niestety wpisy wystaja poza pole przeznaczone dla nich :(

Nie wiem czemu tło nie rozszeza sie automatycznie wraz z wzrostem ilosci wpisow w menu,

Jesli ilosc tekstu w glownym polu strony ulega powiekszeniu tło rownierz sie powieksza

Chcialbym uzyskac efekt w ktory minimalny rozmiar tła bedzie na tyle duzy aby obejmował menu ale rownierz byl na tyle dynamiczny aby rozszezal sie gdy wielkosc tekstu na srodku strony bedzie przewyzszala dlugoscia rozmiar menu

W załaczniku plik html oraz css

z góry dzieki za pomoc

pozdro

szablon.zip

Kodu nawet nie będę pobierał :) W CSS usuń pola height div-ów, które mają się rozciągać, albo ustaw im zamiast tego parametr min-height (minimalna wysokość - nie działa na IE 6).

Pozdrawiam :D

Kodu nawet nie będę pobierał :) W CSS usuń pola height div-ów, które mają się rozciągać, albo ustaw im zapiast tego parametr min-height (minimalna wysokość - nie działa na IE 6).

Pozdrawiam :D

Jestes miestrzem :) dokładnie o to mi chodziło

wielkie dzieki :) dziala