Skocz do zawartości
barteko

Jaka sieć komórkowa najtańsza?

Recommended Posts

Wydaje mi się, ze teraz najtańszy jest Play. Ja kupiłam u nich zestaw telefon komórkowy i abonament. Teraz jednak wolałabym kupić osobno tefofn i osobno abonament. Wychdz to sporo taniej.

Kolega brał ostatnio u nich abonament z fajnym telefonem. Wszystko jest dokładnie opisane na stronie.

ale czy dla osób indywidualnych play tez ma fajne oferty?/ czy tylko dla firm?? Ja słyszałam o tym, ze te oferty są ciekawe dla firm własnie.

Z ofertami różnie bywa. Ja bym bardziej stawiała na jakość, choć cena też jest ważna. Miałam w sieci Play i T-mobile i te dwie wydają mi się najlepsze zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym. Orange nikt mi nie polecał, a dodatkowo słyszałam o tej firmie tyle złych opinii, że nawet nie chce się przekonywać jaka jest prawda. No i myślę, że nie ma zbyt wielkich różnic między ofertami. Sieci gonią się wzajemnie, więc raczej trzeba się samemu zorientować pytając w konkretnych sieciach.

To chyba zależy od tego, czego się chce. W jednej sieci masz tańszy internet, w drugiej rozmowy, a w trzeciej jest lepsza oferta dla firm...