Skocz do zawartości
barteko

Jaka sieć komórkowa najtańsza?

Recommended Posts

Witam

czy możecie polecić jakąś sieć komórkową która jest najtańsza? Obecnie mam w t-mobile ale muszę zmienić operatora, bo za dużo miesięcznie płacę abonamentu...

Polećcie coś dobrego.

Chyba najtańszy jest obecnie Play, jednak jakościowo troszkę słabysz. Warto przed podpisaniem jakiegoś abonamentu przestestować zasięg np. na kartę w naszej okolicy - by potem nie było rozczarowania.

Ja mam komórkę w Playu i jestem zadowolony. Najwięcej minut i internetu i dobre ceny telefonów w abonamencie...

Od ponad 10 lat w orange (wcześniej znane jako idea). Nie wiem czy są najtańsi, pewnie nie, ale z propozycjami zmiany sieci konkurenci dzwonią zazwyczaj jak trwa jeszcze umowa, a nie zbliża się jej koniec, a po pytaniu czy pokryja koszty kary zerwania umowy z Orange zawsze słyszę: niestety nie. :]

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Kliknij transport, a jeżeli chcesz więcej to polecam pozycjonowanie białystok. Zapraszam ;)

Ja jestem w Plusie, ale nie jestem zadowolona z ich usług. Prawdopodobnie przejdę w tym roku do Playa.

Znajomi, którzy są w Playu bardzo narzekają, drogo i słaby zasięg. Ja jestem w Plusie i jestem zadowolona.

Osobiście proponuje Play a odradzam T-mobile , przeniosłem sie niedawno do Play i jestem zadowolny po tym jak t-mobile oszukało mnie na sporą dla mnie sume

Wychodzi na to, że każda sieć ma swoje plusy i minusy. Ja jednak zostałam w Plusie, zaproponowali mi całkiem sensowną umowę, a znajomi narzekali na Play, więc nie chciałam spaść z deszczu pod rynne.

Kiedyś były 2-3 sieci komurkowe i człowiek nie miał większych problemów z wyborem najlepszego rozwiązania. Teraz roi się od sieci komurkowych. Jestem bardzo ciekawy sieci nju mobile. Myślicie, że może ona konkurować z potęgami takimi jak play, czy orange?

Jestem w orange na kartę, kiedyś w ramach abonamentu pobierali ode mnie horrendalne sumy... Na kartę jest ok. Noszę się z zamiarem przejścia do PLAY, bo mój brat jest bardzo zadowolony - ale w mojej miejscowości nie ma zasięgu internetu Play :/ sieć komórkowa ma zasięg b. dobry ale ich internet już nie, więc ciągle czekam. Ogólnie mam takie zdanie że rzadko są naprawdę fajne oferty abonamentowe, a telefony na kartę co chwilę mają jakieś zniżki/kody/promocje :)

Wydaje mi się, że teraz wszystkie sieci komórkowe mają bardzo podobną ofertę dla klientów. Róznica jest naprawdę nie wielka co do płatności, ale nie polecam plusa. Nigdy nie posiadałam telefonu w gorszej sieci niż ta, żeby coś tam załatwić to trzeba naprawdę się nalatać.

Ja z Orange przeszedłem do nju. Zrobiłem sobie odpowiednie przeliczenia i wyszło mi najtaniej. Płaciłem 70 PN w orange, teraz mam koło 27. Wiem, że orange i nju to to samo.

Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy Play ma najlepszą ofertę. Nie dawno zmieniałam telefon i bardzo dużo czasu spędziłam na poszukiwaniu najlepszych ofert. Play minimalnie, ale jednak wygrywa w zestawieniu.

Jakiś czas temu przeszłam z Play'a do Orange, bo uważam, że mają lepszą ofertę. Jestem zwykłym użytownikiem, który oprócz darmowych rozmów i smsów nie potrzebuje nic więcej. Najlepszą ofertę zaproponował mi właśnie Orange.