Skocz do zawartości

Sprzedam miejsce reklamowe

winforum.eu

Recommended Posts

Opis oferty: Witam, mam do oddania pewien kącik na moim forum za malutkie pieniądze. Twój banner byłby umieszczony zaraz pod nagłówkiem - oczywiście na każdej podstronie. Dodatkowo twoja reklama byłaby jedyna na moim forum i umieszczona w dogodnym miejscuOczko Nie będę robił z tego forum miejsca reklamowego, ale chcę, żeby starczyło mi chociaż na serwer i domenę (na sam serwer taka reklama nie starczy, ale cóż ) Forum jest na 1. pozycji w Google na najważniejsze frazy

Małe statystyki:

- "Nasi użytkownicy napisali 5 309 postów w 555 wątkach. Mamy 565 zarejestrowanych użytkowników." (Prace nad forum rozpoczęliśmy na początku września)

- Średnio 700 unikalnych odwiedzin dziennie

- Page Rank 1

Tematyka: Forum o Windows 8

Adres strony/forum: http://winforum.eu

Forma płatności: Przekaz bankowy

Kontakt: Najlepiej skontaktować się ze mną poprzez PW na tym forum lub na GG: 12774021

Obecnie na forum jest 700-800 unikalnych odwiedzin dziennie i określam cennik, jeśli statystyki ulegną zmianie (pogorszą się/polepszą się) to poinformuję o tym w tym wątku, a ceny automatycznie zmniejszę/zwiększę.

CENNIK:

A) Za banner o wymiarach maksymalnych 800x90 px (poziome - na każdej podstronie w nagłówku forum):

Tydzień: 7 zł

Miesiąc: 20 zł

Kwartał: 40 zł

B)Za banner o wymiarach maksymalnych 600x60 px (poziome - na każdej podstronie w nagłówku forum):

Tydzień: 5 zł

Miesiąc: 15 zł

Kwartał: 30 zł