Skocz do zawartości

Ile kosztuje pozycjonowanie przez firmę?


Recommended Posts

Ja sprawdzam cenę tutaj: http://napierwszejstroniegoogle.pl/ - fajny kalkulator wyceny pozycjonowania.

Tak, bardzo fajna ta wycena:

opony: 189,60 zł miesiąc

kredyt: 189,60 zł miesiąc

meble: 189,60 zł miesiąc

pakistańczykówka: 189,60 zł miesiąc

kurdetopolis: 189,60 zł miesiąc

dupnawyceniarka: 189,60 zł miesiąc

wszystkie frazy wyliczałem dla pozycji 1-3

jakieś wnioski?

jaja sobie robisz z poważnych ludzi? ;)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Kliknij tworzenie stron www, a jeżeli chcesz więcej to polecam pozycjonowanie białystok. Zapraszam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dodam od siebie, że są firmy tańsze a są i droższe. Ja korzystałem z usług firmy http://businessweb.pl gdzie koszt pozycjonowania wyniósł ponad 1000 PLN na dość specyficzną frazę. Ale efekty są widoczne do tej pory, więc pieniądze nie poszły w błoto.

Raczej radziłbym omijać które chcą za frazę "200-300" zł miesięcznie, bo to jest nic nie warte...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej radziłbym omijać które chcą za frazę "200-300" zł miesięcznie, bo to jest nic nie warte...

A jaki to wyznacznik 200-300 zł? Co jak chcę pozycjonować średnio trudną frazę regionalną np. zakład pogrzebowy Tychy. Według Ciebie mam nie brać w ogóle pod uwagę firm, które podadzą cenę niższą niż 300 zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Ceny fraz są uzleżnione sa od kilku aspektów, tj.

1. trudności czyli ile osób sie na nie pozycjonuje

2. regionalizacji czy czy mają byc to frazy na dane miasto czy ogólnopolskie

3. oraz na jakich pozycjach chcemy być czy satysfakcjonuje nas top 8 czy tylko to 1-3

Kalkulatory jak są na internecie nie mają nic wspólnego z cenami na rynku. Poszukując firmy powinnismy sprawdzić jakie ma osiągniecia i czy moze zpewnić nam takie wyniki. Nie jest trudno powierzyc firie reklame za 200 zł i nic z tego nie miec. Reklama kosztuje i będzie coraz droższa, wiec wybierając ofertę nie kirujmy sie ceną bo tanio to znaczy źle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda wycena powinna być zrobiona indywidualnie i ręcznie w opraciu o analizę danych jakie można wyciągnąć za pomocą narzędzi np. majesticseo, ahrefs i wielu innych. Żadna automatyczna wycena nie będzie tak dokładna i wiarygodna jak ręczne wycenienie poszczególnych fraz.

PS.

Zauważyłem ostatnio, że jest coraz więcej firm, które chcą płacić tylko za top5 albo tylko za top3, robi ktoś coś takiego? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 5 years later...
  • 7 months later...

Cena zależy przede wszystkim od konkurencyjności fraz, a głównymi determinantami są wiek domen w top10 oraz wiek linków do nich prowadzących tak w skrócie. Oczywiście czynników jest dużo więcej. Na najbardziej konkrecyjnych frazach stosowane są dość mało powszechne metody co powoduje, że koszt ich pozycjonowania jest dużo wyższy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie bo wszystko zależy tutaj od tego

na jakie frazy pozycjonoujemy

jaka jest to firma

oraz jaka agencja pozycjonuje nam firmę.

Duze znaczenie ma odpowiednie oprogramowanie sklepu. Oraz zoptymalizowanie strony. Jedynie dobrze zoptymalizowana strona będzie prosta w pozycjonowaniu:

https://pracabezszefa.pl/oprogramowanie-sklepu-internetowego-wybrac

Kilka informacji o tym jak wybrać takie oprogramowanie znajduje sie na stronie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...