Skocz do zawartości
Takao

Początek początków z Webmasterką

Recommended Posts

Witam,

Otóż chciałbym się dowiedzieć jak zacząć swoją przygodę z webmasteringiem. Jestem początkującym, jeśli można to tak nazwać, gdyż jeszcze nie zabrałem się tak na prawdę w ogóle za to, oprócz tego, że kiedyś przerabiałem kurs html, ale nic z niego nie pamiętam. Tak więc chciałbym, abyście przedstawili jak najlepiej rozpocząć swoją przygodę (przyszłość) z tą dziedziną. Prędzej czy później to wszystko mnie dopadnie, gdyż jestem na profilu informatycznym (1 rok), więc chciałbym jako tako sam czegoś wcześniej się nauczyć, aczkolwiek nie wiem jak. Znacie może jakieś metody jak najlepiej i najobszerniej zrozumieć kursy? Czytałem o tym troszkę, ale i tak nie wiem jak to jest z html i xhtml. Powinienem zacząć uczyć się od html, czy może od razu html5? Pokierujcie mnie jak mogę i co powinienem robić, by to wszystko jakoś ogarnąć, gdyż jak narazie jest to dla mnie czarna magia i nie mogę się w niczym połapać.

Proponuję temat zostawić otwarty, gdyż z pewnością będę miał wiele pytań, a to wszystko przyda się osobom początkującym, których jest na prawdę wiele.

Pozdrawiam

Takao

• Downvote 1

Swoją przygodę z webmasteringiem rozpoczęłam od darmowych tutoriali na yt, trochę wiedzy w technikum zdobyłam i z czasem odłożyłam kasę na kursy. Przed płatnym stażem odbyłam kurs na Webstreet https://webstreet.pl/oferta/wordpress-od-podstaw/

Szczerze polecam! ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się