Skocz do zawartości

Zlecę stworzenie portalu internetowego w systemie cms


sztukater

Recommended Posts

Zlecę stworzenie portalu internetowego w systemie cms. Planowana ilość zakładek – 20.

Oczekiwane funkcjonalności to m.in.: aktualności; zaawansowane zarządzanie artykułami, katalog publikacji, recenzji; newsletter; formularz kontaktowy; forum dyskusyjne; możliwość komentowania określonych treści; system zarządzania reklamami, banerami oraz innymi treściami graficznymi; kalendarz wydarzeń; dodatkowe wyświetlanie, w sposób wyeksponowany aktualności; kanały informacyjne RSS; przyciski do profili w mediach społecznościowych; komunikacja pomiędzy użytkownikami; możliwość pobierania różnych treści z podziałem na użytkowników zarejestrowanych i niezarejestrowanych; tablica ogłoszeń; galeria zdjęć z możliwością komentowania; wyszukiwarka, forum, czat, oceny i opinie, komentarze, ankiety, pełna optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania, inne, wszystko co potrzeba nowoczesnemu portalowi kulturalnemu /prasowemu, wsparcie techniczne…

Konieczne jest zrobienie to w formie intuicyjnej, dla laika, tak by każdy potencjalny użytkownik/administrator mógł umieszczać informacje na stronie, a użytkownik łatwo się poruszał po stronie. Proszę o zaproponowanie również własnych innowacyjnych rozwiązań.

Proszę o przedstawienie pełnej oferty, tj. pełny zakres planowanych zadań i funkcjonalności (wyżej podana specyfikacja jest otwarta), harmonogram wykonywania poszczególnych etapów oraz cenę. Wskazana cena jest końcowa i nienegocjowalna. Płatność przy odbiorze zlecenia. Zlecenie realizowane na podstawie zawartej umowy.

Nie-wywiązanie się z uzgodnionego terminu realizacji powoduje natychmiastowe zerwanie umowy oraz wszczęcie postępowania administracyjnego mającego za zadanie wszczęcie drogą sądową powództwa wymuszającego rekompensatę za niedotrzymanie umowy.

Oferta może również obejmować wynagrodzenie barterowe związane z reklamą na portalu oraz stałą współpracę przy realizacji innych projektów.

Oferty proszę przesyłać na adres tszmich@wp.pl

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...