Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sztukater

Zlecę stworzenie portalu internetowego w systemie cms

Recommended Posts

Zlecę stworzenie portalu internetowego w systemie cms. Planowana ilość zakładek – 20.

Oczekiwane funkcjonalności to m.in.: aktualności; zaawansowane zarządzanie artykułami, katalog publikacji, recenzji; newsletter; formularz kontaktowy; forum dyskusyjne; możliwość komentowania określonych treści; system zarządzania reklamami, banerami oraz innymi treściami graficznymi; kalendarz wydarzeń; dodatkowe wyświetlanie, w sposób wyeksponowany aktualności; kanały informacyjne RSS; przyciski do profili w mediach społecznościowych; komunikacja pomiędzy użytkownikami; możliwość pobierania różnych treści z podziałem na użytkowników zarejestrowanych i niezarejestrowanych; tablica ogłoszeń; galeria zdjęć z możliwością komentowania; wyszukiwarka, forum, czat, oceny i opinie, komentarze, ankiety, pełna optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania, inne, wszystko co potrzeba nowoczesnemu portalowi kulturalnemu /prasowemu, wsparcie techniczne…

Konieczne jest zrobienie to w formie intuicyjnej, dla laika, tak by każdy potencjalny użytkownik/administrator mógł umieszczać informacje na stronie, a użytkownik łatwo się poruszał po stronie. Proszę o zaproponowanie również własnych innowacyjnych rozwiązań.

Proszę o przedstawienie pełnej oferty, tj. pełny zakres planowanych zadań i funkcjonalności (wyżej podana specyfikacja jest otwarta), harmonogram wykonywania poszczególnych etapów oraz cenę. Wskazana cena jest końcowa i nienegocjowalna. Płatność przy odbiorze zlecenia. Zlecenie realizowane na podstawie zawartej umowy.

Nie-wywiązanie się z uzgodnionego terminu realizacji powoduje natychmiastowe zerwanie umowy oraz wszczęcie postępowania administracyjnego mającego za zadanie wszczęcie drogą sądową powództwa wymuszającego rekompensatę za niedotrzymanie umowy.

Oferta może również obejmować wynagrodzenie barterowe związane z reklamą na portalu oraz stałą współpracę przy realizacji innych projektów.

Oferty proszę przesyłać na adres tszmich@wp.pl

  • Upvote 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×