Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

 

 

 

Chciałbym polecić dwóch operatorów oferujących bardzo dobry i tani hosting dla tych, którzy szukają czegoś pod swoją stronę.

 

 

Obaj operatorzy oferują świetne warunki - już najtańszy pakiet jest w stanie pomieścić kilkanaście stron wizytówek, czy blogów.

 

 

 

 

 

Mają pełną automatyzację wszelkich czynności.

 

 

 

 

 

Szybka i intuicyjna konfiguracja skrzynek pocztowych, łatwe zarządzanie domenami i subdomenami, autoinstalacja WordPress, Joomla i dziesiątki innych. Panel prosty jak Windows ;) nie da się pogubić.

 

 

 

 

 

Polecam i osobiście korzystam z obu operatorów, nie narzekam ani tu ani tu.

 

 

 

 

 

W firmie netmark.pl

 

 

 

 

 

W firmie webion.pl
 

 

 

W razie potrzeby z chęcią pomogę w rejestracji domeny/hostingu i instalacji WordPress, bądź innego CMSa na dowolnym z wymienionych.

 

 

 

 

 

Za rejestrację hostingu z polecenia oferują prowizję parę złotych ale przy większej ilości poleconych zawsze się uzbiera na przedłużenie albo zakup nowej domeny. Powyżej wkleiłem swoje linki polecające - za rejestrację z mojego polecenia z góry dziękuję - każda złotówka pomaga mi utrzymać strony.

 

 

 

 

 

UWAGA! Netmark nie wypłaca prowizji tylko oferuje zamianę na usługi (za polecanie zarabiamy na utrzymanie swojego hostingu i domen), a Webion wypłaca normalnie na konto (lub jak w Netmark, można wymienić na usługi, zazwyczaj i tak w tym celu się poleca - kokosów się nie zarobi ;) ).

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

He? Opłacalne? No co ty... nie ma w nich żadnej opłacalności. Dokładnie przeciwnie - są dosyć drogie, jeśli nie najdroższe ze wszystkich tego typu usług w Polsce, więc raczej na pewno korzystanie z czegoś takiego wam po prostu odradzam. Szkoda waszego zdrowia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...